Usługi
Blacharstwo i lakiernictwo

Oferujemy Państwu naprawy z zakresu blacharstwa oraz lakiernictwa samochodowego, busów, motorów, skuterów, quadów, lakierowanie alufelg. PROMOCYJNE CENY.


Posiadamy profesjonalny sprzęt do naprawy samochodów powypadkowych. Udzielamy gwarancji na wykonane prace blacharskie i lakiernicze. Pracujemy na materiałach renomowanych firm: APP, Lechler, Wurth, DuPont, 3M, BOLL, NORTON, roberlo, Valvoline.

Mechanika

Wykonujemy także  naprawy zawieszeń, naprawa układów hamulcowych, naprawa układów wydechowych, wymiany oleju i płynów, wymiany rozrządów.

Spawanie zderzaków

Profesjonalne spawanie, klejenie zderzaków z różnych tworzyw sztucznych, wzmacnianie zderzaków siatką, klejenie zderzaków z żywic do autobusów ciężarówek.

Konserwacja podwozia

Specjalizujemy się w wykonywaniu konserwacji samochodowych. Pracujemy na materiałach przede wszystkim firmy VALVOLINE. Środek TECTYL jest stosowany najczęściej do konserwacji, posiada doskonałe właściwości antykorozyjne. Konserwacja obejmuje konserwację podwozia płyty podłogowej, nadkola, progi. W trakcie konserwacji wykonujemy;

  • demontaż nadkoli i osłon
  • mycie podwozia specjalną chemią w celu usunięcia brudu i odtłuszczenia,
  • oczyszczenie i zabezpieczenie miejsc skorodowanych
  • nałożenie środka Tectyl.
Lakierowanie alufelg, felg stalowych

Lakierowanie alufelg, felg stalowych, dobór koloru według życzenia klienta, cena do uzgodnienia w zależności od stanu i rozmiaru.

Diagnostyka komputerowa

Kasowanie, odczyt błędów, kasowanie inspekcji olejowych.

Wymiana szyb

W naszym warsztacie szybko i profesjonalnie zajmiemy się wymianą uszkodzonych szyb w każdym samochodzie.

 

U nas możesz także kupić szyby wielu producentów w korzystnych cenach.

Wymiana opon

Wymiana i wyważanie opon stalowych i aluminiowych.

Renowacja pojazdów zabytkowych

Zajmujemy się naprawą i renowacją starych samochodów. Ponadto wykonuje naprawy samochodów osobowych i innych pojazdów. Proces renowacji pojazdów zabytkowych jest długi i żmudny.Przeistoczenie wraka w kompletny samochód, który wygląda jakby dopiero co zjechał z taśmy jest fascynującym procesem o którym warto dowiedzieć się czegoś więcej. Szczególnie jeśli dotyczy on naszego pojazdu. Aby nic nie umknęło uwadze naszych klientów, każdy z nich, po wykonaniu renowacji otrzymuje fotodokumentacje przeprowadzonych prac.
 

Zakres oferowanych prac z zakresu renowacji pojazdów:

  •   Demontaż pojazdu na części
  •   Przygotowanie nadwozia do naprawy blacharskiej
  •   Piaskowanie nadwozia
  •   Naprawa blacharska (spawanie)
  •   Zabezpieczenie karoserii, pokrycie podkładem epoksydowym
  •   Lakierowanie nadwozia
Pranie tapicerki